خدمات وب سایت

شرکت کیان پرداز ریتون، ارائه دهنده خدمات وب سایت در حوزه‌های زیر می‌باشد

جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت کلیک کنید
طراحی

طراحی سایت تنها به معنی داشتن یک وب‌سایت نیست. ما معتقدیم که طراحی وب‌سایت یعنی خلق یک کسب‌وکار جدید در دنیای اینترنت؛ ساختن برای ماندن.

سئو

سئو را میتوان پیچیده ترین و در عین حال ساده ترین مفهوم موجود در ذهن کسب و کارهای اینترنتی دانست. 

طراحی

امروزه داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و موجب شکل گیری ارتباط مستقیمی میان صاحبان کسب و کار و مشتریان می گردد. شما می‌ توانید با طراحی سایت حرفه ای، اعتبار شرکت خود را افزایش دهید و با جلب اعتماد مخاطبان و مشتریان‌تان، فروش خود را افزایش دهید. تحقیقات نشان می دهد افرادی که می خواهند کالا و یا خدماتی را خریداری کنند قبل از خرید، اطلاعات مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو کرده و در مورد آن محصول یا خدمت اطلاعات کامل تری بدست می آورند.
یک وب سایت اینترنت برای بسیاری از مشتریان و مخاطبان اولین نقطه تماس محسوب می شوند. به طور خلاصه وب سایت یک شرکت/سازمان، نمایانگر این است که آنها چه میزان حرفه‌ای هستند و خط مشی آنها در تبلیغات خود به چه گونه است. واسط کاربری ظاهری و گرافیکی وب سایت با مشاوره کامل با وب سایت وب سایت پذیرش مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی انجام گرفته و با برپایی جلسات مورد نیاز سعی خواهد شد که وب‌سایتی جذاب و زیبا که انعکاس دهنده تصویر واقعی سیاست‌گذاری مدیران است طراحی شود.
 
 

سئو

سئو و بهینه سازی سایت یک مفهوم کلی و عام است. این واژه به تنهایی نمیتواند بیانگر همه واقعیت در مورد هدف گذاری و استراتژی شما باشد.

سئو و بهینه سازی سایت یک مفهوم کلی و عام است. این واژه به تنهایی نمیتواند بیانگر همه واقعیت در مورد هدف گذاری و استراتژی شما باشد. امروزه اهمیت سئو و بهینه سازی سایت به اندازه ای افزایش یافته است که اهمیت دریافت مشاوره سئو از ارکان اصلی پیشرفت و کسب جایگاه در موتور های جستجو می باشد.

 

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی و پشتیبانی پرتال اینترانتی پژوهشگاه نیرو

پرتال داخلی پژوهشگاه نیرو

مجوعه کیان پرداز ریتون موفق به طراحی و پشتیبانی پرتال داخلی پژوهشگاه نیرو گردید. پژوهشگاه نیرو یک سازمان بزرگ دولتی در حوزه نیرو می‌باشد.